Menü Kapat

Koltukaltı Lazer Epilasyon

Koltukaltı Lazer Epilasyon

Koltukaltı Lazer Epilasyon; Koltukaltı bölgesinde lazer epilasyon çok başarılıdır. Genelde 6 seans yeterli olmaktadır. İlk seanstan itibaren belirgin azalma olur. Koltuk altına epilasyon yapılmadan önce uzmanlar kıl ve cilt yapısını görerek ona göre lazer dozu ve çeşidini tespit eder. Koltuk altı epilasyonunda seans aralıkları yaklaşık 2 ay kadardır. Lazer epilasyon öncesinde koltuk altı kılları kısaltılarak uygun lazer çeşidi ile işleme başlanır. Koltuk altı lazer epilasyon uygulaması çok kısa sürer. Yaklaşık beş dakika gibi kısa sürede lazer epilasyon seansı biter.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Acıbadem
Koltukaltı Lazer Epilasyon Acıbadem

Lazer epilasyon öncesi en az 3 hafta ağda yapılmamış olmalıdır. üç gün önce makine ya da jiletle koltuk altı kılları temizlenebilir. Lazer epilasyon seanslarının arasında da ağda, cımbız, epilatör veya tüy dökücü krem kullanılmamalıdır. Lazer epilasyon kıl köklerine etki eden bir yöntemdir. Lazer epilasyon uygulaması sırasında bu nedenle kılların kökte olması şarttır. Lazer epilasyon sırasında lazer enerjisi kıl kökünde ısıya dönüşür ve bu sayede kıl köklerine etki sağlanır. Kıl köklerinde kılı üreten kök hücreleri bulunur. Bu hücreler hem kılın keratinsi yapısını üretir hemde kıla rengini veren melanini üreten hücrelerdir. Bu hücrelerin ısı ile tahribatı geri dönüşümsüz epilasyon sağlar. Yani lazer epilasyonun bu etkisi tamir edilemez. Kıl kökleri bu uygulamadan sonra kıl üretemez.

İşlem yukarıda da bahsedildiği gibi 3-5 dakikada biter. Lazer epilasyon kıl köklerine etkili olduğundan kalıcı epilasyon sağlamaktadır. Kalıcı epilasyon sağlanabilmesi için bu bölgeye yaklaşık iki ay aralarla 6 seans kadar uygulanmalıdır. Kişisel yanıtlarda ayrılık olabilir. Daha kısa sürede bitebilir veya birkaç seans uzayabilir. Lazer epilasyon koltuk altı konusunda daha fazla bilgi için aşağıdaki merkezleri aramanızı öneririz. Koltuk altı lazer epilasyon fiyatları oldukça makuldür. Bu bölgede uygulanan paket fiyatları ile avantajlar sağlanmaktadır.

koltuk altı lazer epilasyon uygulaması merkezlerimizde diode ya da alexandrite lazerlerden biriyle yapılmaktadır. Bazen bu lazerlerin kombinasyonuda faydalı olabilmektedir. Amaç size en uygun işlemi yapıp istenmeyen tüylerden en hızlı şekilde kurtulmanızı sağlamaktır. Dermatoloji uzmanları tarafından yönetilen merkezlerimizden randevu almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Acıbadem Lazer Epilasyon Koltuk Altı Fiyatları